Головна

Новини за регiонами України

Найближчі події

24.02.2015 - 24.02.2015

24 лютого 2015 року Рада суддів України та Державна судова адміністрація України за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя» проведуть міжнародну конференцію на тему «Зміцнення довіри громадськості до судової влади через покращення взаємної комунікації». Конференція об’єднає представників судових установ та органів суддівського самоврядування, суддів, працівників апарату суду і відбудеться за участі експертів з питань зв’язків з громадськістю у судах зі Сполучених Штатів Америки та Великобританії.

Події на місяць

Календар подій

Березень 2015
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2
345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Останні новини

26.02.2015

Представники судової влади України за підтримки міжнародних експертів визначили шляхи покращення комунікації судів із суспільством

24 лютого 2015 року Рада суддів України та Державна судова адміністрація України за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та Консультаційної Місії Європейського Союзу провели міжнародну конференцію на тему «Зміцнення довіри громадськості до судової влади через покращення взаємної комунікації». Конференція об’єднала представників судових установ та органів суддівського самоврядування, суддів, прес-секретарів та працівників апарату суду і відбулася за участі експертів з питань зв’язків з громадськістю у судах зі Сполучених Штатів Америки та Великобританії.

Детальнiше...

10.12.2014

Суди Тернопільщини стають доступнішими для людей з обмеженими фізичними можливостями

Тернопільська область

Особи з обмеженими фізичними можливостями - громадяни різних категорій інвалідності - досить часто звертаються до суду за захистом своїх прав та інтересів, а також беруть участь у судових процесах як сторони у справі, свідки чи експерти. В ході звернень до суду у них виникає багато перешкод та труднощів внаслідок організаційних та правових аспектів його функціонування. Про це свідчать представлені сьогодні результати моніторингу забезпечення рівного доступу осіб з особливими фізичними потребами до правосуддя, який проводився Регіональним громадським благодійним фондом «Право і Демократія» у Тернопільському окружному адміністративному суді та Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області. 

Детальнiше...

Бібліотека

Проект системи оцінки якості роботи суду: стандарти, критерії, показники та методи

Детальнiше...

Буклет щодо порядку звернень до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції

Детальнiше...

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.