Новини за регiонами України

Найближчі події

22.02.2016 - 26.02.2016

Проект USAID «Справедливе правосуддя» у співпраці з Державною судовою адміністрацією, Національною школою суддів за участі викладачів Університету Штату Мічиган (США) проведе семінар з формування команди викладачів та розробки матеріалів для третього етапу Програми з питань судового адміністрування (Програма).

Події на місяць

Календар подій

Лютий 2016
ПнВтСрЧтПтСбНд
123467
812
13
14
18192021
2728
29      

Останні новини

11.02.2016

Відбулася професійна дискусія на тему «Захист верховенства права – обов’язок судді»

Українські судді мають бути притягнуті до відповідальності виключно за корупційні діяння, виконання зовнішніх вказівок і інструкцій та грубі порушення фундаментальних прав людини. Норми українського законодавства, які розширюють цей перелік, повинні бути змінені – такими є рекомендації експертів щодо зміцнення суддівської незалежності та підзвітності, що презентувались і обговорювались сьогодні в рамках професійної дискусії на тему «Захист верховенства права – обов’язок судді», яка відбулася за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

Детальнiше...

04.02.2016

Проект USAID «Справедливе правосуддя» підписав протокол про співпрацю із Міністерством освіти і науки України

4 лютого 2016 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» підписав протокол про співпрацю із Міністерством освіти і науки України (МОН), який окреслює сфери поточної та майбутньої співпраці для просування реформи юридичної освіти в світлі міжнародних та європейських стандартів.

Детальнiше...

Бібліотека

Методичний посібник «Вимоги до апробації екзаменаційних завдань та аналітичний супровід апробації»

Детальнiше...

Посібник для розробників тестових завдань

Детальнiше...

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.