Головна

Новини за регiонами України

Найближчі події

27.01.2015 - 30.01.2015

27-30 січня, 2015 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» у співпраці з Державною судовою адміністрацією України, Національною школою суддів України за участі викладачів Університету Штату Мічиган (США) проведе семінар з формування команди викладачів та розробки матеріалів для другого етапу Програми з питань судового адміністрування. 

Події на місяць

Календар подій

Січень 2015
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
192021222324
25
2631 

Останні новини

10.12.2014

Суди Тернопільщини стають доступнішими для людей з обмеженими фізичними можливостями

Тернопільська область

Особи з обмеженими фізичними можливостями - громадяни різних категорій інвалідності - досить часто звертаються до суду за захистом своїх прав та інтересів, а також беруть участь у судових процесах як сторони у справі, свідки чи експерти. В ході звернень до суду у них виникає багато перешкод та труднощів внаслідок організаційних та правових аспектів його функціонування. Про це свідчать представлені сьогодні результати моніторингу забезпечення рівного доступу осіб з особливими фізичними потребами до правосуддя, який проводився Регіональним громадським благодійним фондом «Право і Демократія» у Тернопільському окружному адміністративному суді та Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області. 

Детальнiше...

04.12.2014

Юридична освіта потребує стандартизації та орієнтації на ринок праці

Головний недолік чинної системи юридичної освіти – нездатність випускників застосовувати на практиці набуті теоретичні знання, брак практичних вмінь і навичок. Такими є результати опитування роботодавців та експертів про якість підготовки випускників юридичних шкіл, представленого сьогодні під час круглого столу щодо шляхів наближення змісту юридичної освіти до вимог ринку праці.

Детальнiше...

Бібліотека

Проект системи оцінки якості роботи суду: стандарти, критерії, показники та методи

Детальнiше...

Буклет щодо порядку звернень до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції

Детальнiше...

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.