Головна

Новини за регiонами України

Найближчі події

04.12.2014 - 04.12.2014

4 грудня 2014 року в залі засідань Вченої ради Київського національного економічного університету (Київ, проспект Перемоги, 54/1) відбудеться презентація результатів опитування роботодавців та експертів про якість підготовки випускників юридичних шкіл з подальшим обговоренням у форматі круглого столу рекомендацій щодо шляхів наближення змісту юридичної освіти до вимог ринку праці.

Події на місяць

Календар подій

Грудень 2014
ПнВтСрЧтПтСбНд
123567
891011121314
1516
17
18192021
22232425262728
293031    

Останні новини

10.12.2014

Суди Тернопільщини стають доступнішими для людей з обмеженими фізичними можливостями

Тернопільська область

Особи з обмеженими фізичними можливостями - громадяни різних категорій інвалідності - досить часто звертаються до суду за захистом своїх прав та інтересів, а також беруть участь у судових процесах як сторони у справі, свідки чи експерти. В ході звернень до суду у них виникає багато перешкод та труднощів внаслідок організаційних та правових аспектів його функціонування. Про це свідчать представлені сьогодні результати моніторингу забезпечення рівного доступу осіб з особливими фізичними потребами до правосуддя, який проводився Регіональним громадським благодійним фондом «Право і Демократія» у Тернопільському окружному адміністративному суді та Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області. 

Детальнiше...

04.12.2014

Юридична освіта потребує стандартизації та орієнтації на ринок праці

Головний недолік чинної системи юридичної освіти – нездатність випускників застосовувати на практиці набуті теоретичні знання, брак практичних вмінь і навичок. Такими є результати опитування роботодавців та експертів про якість підготовки випускників юридичних шкіл, представленого сьогодні під час круглого столу щодо шляхів наближення змісту юридичної освіти до вимог ринку праці.

Детальнiше...

Бібліотека

Буклет щодо порядку звернень до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції

Детальнiше...

Посібник із європейського антидискримінаційного права

Детальнiше...

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.