Календар подій: Вища рада юстиції

   
08.10.2015 - 09.10.2015

Міжнародний семінар «Вища рада юстиції України: результати, досвід, виклики та рішення для України»

8-9 жовтня 2015 року в Києві відбудеться міжнародний семінар «Вища рада юстиції України: результати, досвід, виклики та рішення для України». Захід проводиться за ініціативою Вищої ради юстиції (ВРЮ) та за сприяння міжнародних організацій, що працюють в Україні на підтримку реформ у сфері юстиції: Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя», Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Проекту Ради Європи «Підтримка реформи системи суддівської відповідальності в Україні» та спільного Проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Консолідація розробки реформи у сфері юстиції в Україні».

Детальнiше...

05.10.2012 - 05.10.2012

Науково-практична конференція на тему: «Конституційно-правовий статус Вищої ради юстиції: позиції теорії та практики» в Одесі

5 жовтня 2012 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» спільно з Вищою радою юстиції проведе Науково-практичну конференцію на тему: «Конституційно-правовий статус Вищої ради юстиції: позиції теорії та практики». Під час конференції учасники акумулюють наукові думки і результати досліджень, пов’язаних із з’ясуванням ролі та обов’язків Вищої ради юстиції у системі державної влади, і обговорять можливості подальшого вдосконалення статусу, складу та діяльності Вищої ради юстиції.

Детальнiше...

09.02.2011 - 11.02.2011

3-денний робочий семінар "Робота Вищої кваліфікаційної комісії суддів України в нових умовах"

Івано-Франківська область

9-11 лютого 2011 року, в Яремче Івано-Франківської області, проект "Україна: верховенство права" проведе 3-денний робочий семінар "Робота Вищої кваліфікаційної комісії суддів України в нових умовах".

Детальнiше...

СТОРIНКА 1/1

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.