Календар подій

Календар подій  /  Останні події

Міжнародний семінар «Вища рада юстиції України: результати, досвід, виклики та рішення для України»

08.10.2015 - 09.10.2015

8-9 жовтня 2015 року в Києві відбудеться міжнародний семінар «Вища рада юстиції України: результати, досвід, виклики та рішення для України»

Захід проводиться за ініціативою Вищої ради юстиції (ВРЮ) та за сприяння міжнародних організацій, що працюють в Україні на підтримку реформ у сфері юстиції: Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя», Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Проекту Ради Європи «Підтримка реформи системи суддівської відповідальності в Україні» та спільного Проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Консолідація розробки реформи у сфері юстиції в Україні».

Місце проведення: Готель «Radisson Blu» (конференц-зала «Embassy Suit»), вул. Ярославів Вал, 22, Київ. Початок роботи семінару о 9:00.

У програмі – обговорення питань статусу та повноважень Вищої ради юстиції у світлі судової та конституційної реформ; знайомство з європейськими й міжнародними стандартами у сфері призначення суддів та їхньої дисциплінарної відповідальності, з іноземним досвідом та практикою діяльності органів з подібними статусом і повноваженнями; пошук шляхів оптимізації робочих процесів ВРЮ, зокрема стратегічного планування та бачення подальшого розвитку, автоматизації процесів, професійного розвитку персоналу, а також визначення обсягу необхідних змін для інституційного становлення ВРЮ.До програми включено доповіді суддів та представників аналогічних установ з Литви, Грузії, Румунії, Молдови, Боснії і Герцеговини,Португалії, Франції та Італії.

У рамках семінару 8 жовтня 2015 року об 11:00 буде проведено брифінг для ЗМІ на тему: «Чотири місяці діяльності нового складу Вищої ради юстиції: перші підсумки і завдання на майбутнє». У ньому візьмуть участь Голова Вищої ради юстиції УкраїниІгор Бенедисюк, керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девід М. Вон, керівник групи експертів Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»Віргіліюс Валанчюс, керівник Проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Консолідація розробки реформи у сфері юстиції в Україні» Олена Трапезнікова.

До уваги представників ЗМІ: з питань реєстрації для участі в брифінгу звертатися до 17:00 7 жовтня 2015 року до Оксани Лисенко (контактна особа) за телефоном: /044/ 481-06-36 або електронною поштою press@vru.gov.ua. Реєстрація обовязкова.

Останні події

16.11.2010 - 16.11.2010

Перша зустріч робочої групи з розробки плану впровадження автоматизації судів

18.11.2010 - 19.11.2010

Навчальний семінар для голів та керівників апарату адміністративних судів

01.12.2010 - 01.12.2010

Щомісячна координаційна зустріч

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.