Календар подій

Календар подій  /  Останні події

Круглий стіл «Взаємодія ЗМІ із судами. Сучасні методи співпраці»

15.02.2016 - 15.02.2016

15 лютого о 14:00 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ», за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»), відбудеться круглий стіл для представників ЗМІ за участю українських суддів та міжнародного експерта Сорена Сандерстропа (Данія) на тему «Взаємодія ЗМІ із судами. Сучасні методи співпраці».

До участі запрошуються всі бажаючі журналісти.

Метою заходу є обмін досвідом українських журналістів з національними та іноземними експертами для налагодження в подальшому конструктивного діалогу та співпраці ЗМІ з судами. Круглий стіл є першим в низці просвітницьких заходів на тему «Зв’язки з громадськістю в судах», організованих Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя». Він відбудеться напередодні тренінгів для суддів-спікерів, які будуть проведені 16 та 17 лютого в Києві.

У круглому столі візьмуть участь:

Олександр Сасевич, суддя Львівського окружного адміністративного суду, Голова комітету Ради Суддів України з питань комунікації (в тому числі ЗМІ), кандидат юридичних наук, заступник голови Регіональної керівної групи з розвитку регіонального діалогу з питань судової реформи у країнах Східного партнерства;

Лариса Зуєва, суддя Одеського апеляційного адміністративного суду, кандидат юридичних наук, викладач Одеського регіонального відділення Національної школи суддів України;

Сорен Сандерстроп, Медіа аналітик Консультативної Місії Європейського Союзу, має понад 13 років досвіду у консультуванні міжнародних організацій, приватних компаній та недержавних організацій з питань стратегічної комунікації для розвитку. Пан Сандерстроп окрім ЄС співпрацював з такими міжнародними організаціями та інституціями, як ОБСЄ, Європейськаслужба зовнішньополітичної діяльності та Всесвітня організація здоров’я.

Для участі у круглому столі необхідна реєстрація. Будь ласка, звертайтесь до Радника з юридичних питань та громадянського суспільства Проекту USAID "Справедливе правосуддя" Олени Задорожної за телефонами +38-044-581-3303, +38-063-285-34-31 або електронною поштою ozadorozhna@fair.org.ua до 17.00 12 лютого. Реєстрація є обовязковою.

Останні події

16.11.2010 - 16.11.2010

Перша зустріч робочої групи з розробки плану впровадження автоматизації судів

18.11.2010 - 19.11.2010

Навчальний семінар для голів та керівників апарату адміністративних судів

01.12.2010 - 01.12.2010

Щомісячна координаційна зустріч

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.