Календар подій

Календар подій  /  Останні події

Конференція «Конституційна реформа: сприяння незалежній, відповідальній, прозорій та ефективній судовій владі»

18.02.2016 - 18.02.2016

18 лютого 2016 року в готелі «Хілтон» (бул. Шевченка, 30, Київ) відбудеться конференція «Конституційна реформа: сприяння незалежній, відповідальній, прозорій та ефективній судовій владі», організована Радою суддів України за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя», Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» (фінансується урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії).

Початок заходу о 9:30(реєстрація учасників з 9:00 до 9:30).

Конференція має на меті проведення дискусії в професійному середовищі щодо основних змін до Конституції, спрямованих на посилення незалежності, підзвітності, прозорості та ефективності судової влади, та досягнення консенсусу серед представників органів законодавчої, виконавчої та судової гілок влади, а також органів суддівського самоврядування з метою підтримки конституційних змін у сфері правосуддя.

У конференції візьмуть участь Олексій Філатов, Заступник Глави Адміністрації Президента України; Валентина Сімоненко, Голова Ради суддів України, суддя Верховного Суду України, Марюс Януконіс, Посол Литовської Республіки в Україні; Ханне Юнкер, Голова Департаменту з питань правосуддя та правового співробітництва Генерального Директорату прав людини та верховенства права Ради Європи. До участі також запрошені Джеффрі Пайєтт, Посол США в Україні; Ян Томбінський, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні (підлягає уточненню); народні депутати України, представники Адміністрації Президента, Конституційної комісії, Вищої ради юстиції, Ради суддів України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України, Державної судової адміністрації, Міністерства юстиції, а також судді, науковці, вітчизняні та міжнародні експерти.

У програмі заходу - обговорення міжнародних і європейських стандартів, на яких базуються запропоновані зміни до Конституції, пов’язані із системою правосуддя, а також подальших кроків у судовій реформі, що стануть на порядку денному після внесення цих змін.

Інформація для журналістів та представників ЗМІ - для висвітлення заходу та участі в конференції потрібна реєстрація. Будь ласка, звертайтесь до Прес-центру судової влади за телефонами: (044) 277 76 34 (33), (097)123 19 17або електронною поштою pressoffice@court.gov.uaдо 18.00 17 лютого 2016 року. Реєстрація обовязкова.

Останні події

16.11.2010 - 16.11.2010

Перша зустріч робочої групи з розробки плану впровадження автоматизації судів

18.11.2010 - 19.11.2010

Навчальний семінар для голів та керівників апарату адміністративних судів

01.12.2010 - 01.12.2010

Щомісячна координаційна зустріч

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.