Календар подій

Календар подій  /  Останні події

Урядовці, представники професійних спільнот, роботодавці та освітяни обговорять оптимальну структуру юридичної освіти в Україні

18.03.2016 - 18.03.2016

18 березня 2016 року в Міністерстві юстиції України (пров. Рильський, 10, Зала засідань колегії, 2 поверх)за ініціативою Міністерства юстиції України (Мін’юст) і Міністерства освіти і науки України (МОН) за сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» відбудеться дискусія у форматі круглого столу на тему «Оптимальна структура юридичної освіти в Україні: двоступенева модель «бакалавр-магістр» чи наскрізна магістерська програма?».

Метою заходу є обговорення сучасного стану, тенденцій розвитку та оптимальної структури системи юридичної освіти в світлі сучасних вимог ринку праці до правників.

Початок заходу о 9:30, реєстрація учасників з 9:00.

У заході візьмуть участь Наталія Севостьянова, перший заступник Міністра юстиції України; Сергій Петухов, заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції; Інна Совсун, перший заступник Міністра освіти і науки України; Руслан Гурак, Голова Державної інспекції навчальних закладів України; Андрій Бойко, член Вищої ради юстиції; Девід Вон, керівник Проекту USAID«Справедливе правосуддя» і Наталія Ступницька, національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

У пошуках оптимальної моделі навчання юристів для потреб демократичної держави із ринковою економікою представники органів влади, що формують освітню політику, професійних асоціацій правників та правничої академічної спільноти проаналізують кращий досвід підготовки правників в інших країнах світу і врахують вітчизняні підходи до підготовки лікарів, фармацевтів та ветеринарів, які навчаються на сьогодні вже за наскрізною магістерською програмою.

Висловлені в ході обговорення рекомендації будуть опрацьовані фахівцями заінтересованих органів державної влади для подальшої підготовки та впровадження оптимальної структури юридичної освіти.

Акредитація для ЗМІ за телефонами 044 271-16-76, 044 271-17-62 або електронною адресою press@minjust.gov.ua до 18.00 17 березня 2016 року.

Останні події

16.11.2010 - 16.11.2010

Перша зустріч робочої групи з розробки плану впровадження автоматизації судів

18.11.2010 - 19.11.2010

Навчальний семінар для голів та керівників апарату адміністративних судів

01.12.2010 - 01.12.2010

Щомісячна координаційна зустріч

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.