ЗМI про нас

Бiблiотека / ЗМI про нас

Інтерв'ю керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девіда Вона для газети «Закон і Бізнес»

Керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девід Вон: «Дуже рідко ви можете знайти у США суддю, молодшого за 40 років. Адже, як правило, ця посада в нас вважається вершиною правничої кар'єри»

Іноземні експерти, не втомлюючись, наполягають не необхідності кореневих змін у правовій системі Україні. І більшість їх порад стосується механізмів реформування насамперед судової гілки влади. Як переконаний керівник Проекту USAID«Справедливе правосуддя» Девід Вон, українському законодавцю та громадськості треба запасатися терпінням і змінювати обличчя країни поступово. А уникнути помилок, на його думку, допоможе досвід держав, які пройшли подібні соціально-політичні пертурбації.

Інтерв'ю опубліковано в № 18 від 2-15 травня 2015 р. газети «Закон і Бізнес».

Укр Eng

Інтерв'ю керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девіда Вона для «Юридичної газети»

В № 5/347 від 29 січня 2013 р. «Юридичної газети» опубліковано інтерв'ю керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девіда Вона, в якому пан Вон висвітлює діяльність Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та актуальні питання щодо реформування судової системи України у відповідності до міжнародних  та європейских стандартів.

Укр Eng

Коментарі керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девіда Вона для програми «Соціальний статус: ваші права» телеканалу Тоніс

В програмі «Соціальний статус: ваші права» телеканалу Тоніс від 31 серпня 2012 р., присвячній новаціям в українському судочинстві, керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девід Вон висвітлює питання нагальних проблем судової системи України та необхідних змін до закону України «Про судоустрій і статус суддів». Ознайомтеся з повним текстом коментарів та додатковою пояснювальною інформацією.

Укр Eng

Інтерв'ю керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девіда Вона для газети «Юридична практика»

В № 17/748 від 24 квітня 2012 р. газети «Юридична практика» опубліковано інтерв'ю керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девіда Вона, в якому пан Вон висвітлює питання ролі USAID в реформуванні судової системи України та пріоритетних напрямків реформування.

Укр Eng

Головна умова для інвесторів - незалежна, ефективна та прозора судова система

В останньому номері журналу IMAGE.UA надруковано інтерв'ю керівника проекту USAID "Україна: верховенство права" - Девіда Вона, в якому п. Вон дає оцінку судовій реформі в Україні та розповідає про діяльність проекту.

Укр Eng

Ви зателефонували до суду...

У 5 (235) номері газети "Правовий тиждень" опубліковано статтю "Ви зателефонували до суду..." яка розповідає про інціативу проекту USAID "Україна: верховенство права". Дана ініціатива спрямована на виявлення прогалин у комунікаціях між громадянами та судами. Рада суддів України та Державна судова адміністрація України підтимували ініціативу протягом всього її втілення. Статтю можна прочитати на першій та 14 сторінках видання. 

Укр Eng

Поза зоною доступу. Труднощі з комунікацією підривають довіру громадян до Феміди

Газета "Закон і бізнес" №6 (993) від 4-11 лютого 2011р. надрукувала статтю щодо дослідження Проекту USAID "Україна: верховенство права" зосередженого на телефонних зверненнях громадям до суду. Статтю можна прочитати тут.

Укр Eng

Вектор на співпрацю

В одному з своїх номерів, фахове видання "Юридична газета" розмістило статтю щодо спавпраці Проекту "Україна: верховенство права" з Вищою радою Юстиції. Газета видається з 2003 року українською мовою. "Юридична газета" - це 24 сторінки найповнішої і найоперативнішої інформації: аналітичні та актуальні матеріали з правової тематики; судові рішення та узагальнення судової практики; моніторинг законодавства та аналіз нових законопроектів; новини юридичного світу; економічні огляди та консультації; податки; фондовий ринок та цінні папери; поради бухгалтера; рейтинги та детальний аналіз ринку юридичних послуг. Статтю можна прочитати на 18 сторінці видання № 269 від 25 січня 2011 року.

Укр Eng
СТОРIНКА 1/1

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.