Останні новини

Новини  /  Останні новини

Міністерство юстиції започаткувало сучасну програму професійного розвитку для персоналу

24.09.2015

Одеса, Україна (24 вересня 2015 року)– Сьогодні група із 72 осіб оновленого складу  керівників та заступників керівників територіальних управлінь Міністерства юстиції та фахівців Державної виконавчої служби Мінюсту розпочала навчання за пілотною програмою професійного розвитку для працівників Мінюсту, яка є складовою реформування державної служби.

Це перша в Україні комплексна короткострокова програма професійного розвитку для державних службовців, розроблена Академією Бізнесу EY (Ernst&Young) на замовлення Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» в рамках його співпраці з Міністерством юстиції  України, яка має на меті допомогти новопризначеним й досвідченим працівникам оволодіти сучасними методами державного управління (менеджменту), покращити комунікацію із клієнтами та навичками стратегічного  планування діяльності.

«Одним із завдань Проекту USAID «Справедливе правосуддя» є сприяння Уряду України у підвищенні відповідальності  органів влади і  прозорості процесів ухвалення рішень, які впливають на життя громадян. Оновлення  керівного складу  працівників  системи юстиції  і турбота про їх професійний  розвиток в цьому контексті набуває особливої ваги. Відтак, Проект із задоволенням відгукнувся на ініціативу міністерства про надання підтримки у розгортанні навчально-тренінгових програм», - зазначив Девід Вон, керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя»

В рамках першого етапу програми, учасники отримали знання щодо покращення командної роботи, оволоділи  навичками управління персоналом, дізналися про важливість вміти делегувати повноваження та про ефективні форми мотивації підлеглих.  Другий етап навчання буде організовано  в Києві з 19 по 21 жовтня і його програма передбачає курси із вдосконалення ділової комунікації з клієнтами, ефективної взаємодії з персоналом, а також стратегічне  планування виконання державних програм.

Останні новини

19.09.2016

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

14.09.2016

Урядовці, освітяни та представники професійних спільнот обговорюють питання модернізації правничої освіти в Україні

21.06.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.