Останні новини

Новини  /  Останні новини

Розпочато пілотну Програму з питань судового адміністрування для голів судів

29.09.2015

Сьогодні Проект USAID «Справедливе правосуддя» у співпраці з Університетом штату Мічиган, Державною судовою адміністрацією України та Національною школою суддів України розпочав трьохденну пілотну Програму з питань судового адміністрування для 40 голів судів з різних регіонів України, присвячену питанням судового лідерства, управління та комунікацій. Викладацькій склад включає викладачів Університету Штату Мічиган та голів судів з США та Канади, які обміняються досвідом та найкращими практиками з своїми українськими колегами. 

Останні новини

19.09.2016

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

14.09.2016

Урядовці, освітяни та представники професійних спільнот обговорюють питання модернізації правничої освіти в Україні

21.06.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.