Останні новини

Новини  /  Останні новини

Працівники Мін'юсту завершили навчання за пілотною програмою професійного розвитку

21.10.2015

Сьогодні група із 72 осіб оновленого складу  керівників та заступників керівників територіальних управлінь Міністерства юстиції та фахівців Державної виконавчої служби Мінюсту завершила навчання за пілотною програмою професійного розвитку для працівників Мінюсту, яка є складовою реформування державної служби.

Це перша в Україні комплексна короткострокова програма професійного розвитку для державних службовців, розроблена Академією Бізнесу EY(Ernst&Young) на замовлення Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» в рамках його співпраці з Міністерством юстиції  України, яка має на меті допомогти новопризначеним й досвідченим працівникам оволодіти сучасними методами державного управління (менеджменту), навичками стратегічного  планування діяльності, а також покращити комунікацію із клієнтами.

«Міністерство юстиції стало самим електронним міністерством, лідером щодо цього серед інших міністерств: кожні два тижні ми пропонуємо нашим громадянам нові онлайн сервіси. Ми звільняємось від непотрібних функцій для того, щоб краще обслуговувати наших громадян. І тепер ми повинні подбати про так званий зміст – кадрове забезпечення для цих перетворень», - повідомив Гія Гецадзе, заступник Міністра юстиції України під час завершення тренінгової програми.«Такі тренінгові програми професійного розвитку повинні стати систематичними для працівників сфери юстиції», - підкреслив він.

«Запорукою ефективної роботи державної установи в інтересах громадян є професійність її  працівників. Проект USAID "Справедливе правосуддя" радий підтримати навчання молодих, талановитих фахівців Мінюсту, які будуть запроваджувати позитивні та інноваційні зміни в системі державної служби України. Це сприятиме покращенню послуг і, в результаті, - підвищенню довіри до державних установ в цілому», - наголосив Девід Вон, Керівник Проекту USAID "Справедливе правосуддя".

 

Перший етап програми відбувся у вересні в Одесі. В рамках другого етапу навчання було організовано  в Києві з 19 по 21 жовтня і його програма включала курси із вдосконалення ділової комунікації з клієнтами, ефективної взаємодії з персоналом, а також стратегічне  планування виконання державних програм.

Останні новини

19.09.2016

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

14.09.2016

Урядовці, освітяни та представники професійних спільнот обговорюють питання модернізації правничої освіти в Україні

21.06.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.