Останні новини

Новини  /  Останні новини

Розпочато нове коло Програми з питань судового адміністрування

21.03.2016

21 березня 2016 року сорок українських судових адміністраторів з усіх регіонів України, відібраних на конкурсній основі, почали навчання за двотижневою програмою з питань судового адміністрування, яка вже втретє впроваджується Державною судовою адміністрацією України в партнерстві з Національною школою суддів України за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» та участі Університету штату Мічиган (США). Метою програми є покращення знань, навичок та здібностей керівників апаратів судів, їх заступників та працівників Державної судової адміністрації України для ефективного управління судами.

Викладачі Університету штату Мічиган спільно з українськими викладачами проведуть навчання по таким курсам: лідерство; цілі та обов’язки судів; стратегічне бачення й планування; ресурси, бюджет, фінанси; управління проходженням справ; управління інформаційними технологіями; основні компоненти судів; управління кадровими ресурсами; освіта, навчання та професійний розвиток; суди та зв’язки з громадськістю. Після успішного проходження навчання та ухвалення підсумкових проектів, учасники отримають сертифікати Університету Штату Мічиган та Національної школи суддів України в червні 2016 року.

Програма ґрунтується на сертифікаційній програмі з судового адміністрування Університету штату Мічиган. Викладачі Університету штату Мічиган спільно з українськими викладачами адаптували навчальні матеріали до українського контексту, і в 2013 році Програма була успішно впроваджена вперше. Потім її було поглиблено з урахуванням змін у сфері судового адміністрування оновленою командою викладачів, до якої тепер залучено і випускників програм 2013 та 2015 років. Випускниками програми вже стали 80 судових адміністраторів України.

Останні новини

19.09.2016

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

14.09.2016

Урядовці, освітяни та представники професійних спільнот обговорюють питання модернізації правничої освіти в Україні

21.06.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.