Останні новини

Новини  /  Останні новини

В Українському католицькому університеті відбудеться сьома з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

08.04.2016

11 квітня 2016 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» спільно з Центром з верховенства права Українського католицького університету у Львові та Інститутом Кеннана (США) проведуть сьомий захід у серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя». Д-р. Уільям Померанц, заступник директора Інституту Кеннана, представить свою відкриту лекцію на тему «Реформування української прокуратури». Цей захід спрямований на підвищення громадської обізнаності щодо сучасних трендів у забезпеченні верховенства права через найкращі практики реформи прокуратури та зміцнення поваги до цього принципу серед студентів-правників, представників академічної спільноти, юристів-практиків та посадовців. Місце проведення: Конференц-зала Українського католицького університету, вул. Хуторівка 35a, Львів. Початок заходу: 16:00. Реєстрація за посиланням: http://www.goo.gl/forms/B8AELiu2eL. Онлайн трансляція: www.tvoemisto.tv/on-line/.

Останні новини

19.09.2016

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

14.09.2016

Урядовці, освітяни та представники професійних спільнот обговорюють питання модернізації правничої освіти в Україні

21.06.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.