Останні новини

Новини  /  Останні новини

Лідери судової влади України вивчили передові практики суддівського самоврядування в США

11.05.2016

З 20 по 30 квітня 2016 року, Проект USAID«Справедливе правосуддя» спільно з програмою Бібліотеки Конгресу США «Відкритий світ» підтримав участь восьми новообраних членів Ради суддів України та двох представників Державної судової адміністрації України у навчальній подорожі до Сполучених Штатів Америки. Програма візиту включала у себе питання ефективного суддівського самоуправління, судового адміністрування, відносини судової влади з іншими гілками влади, підготовку, подання та захист бюджету судової влади, суддівську етику, використання в судах інформаційних технологій, а також комунікації та зв’язки з громадськістю. Делегати зустрілися зі своїми колегами - представниками різних судових установ федерального і штатного рівня, включаючи Верховний суд, Адміністративний офіс судів США, Конференцію суддів, а також з членами Сенату та Конгресу США. В результаті навчальної поїздки, учасники встановили професійні зв’язки з установами судової влади США, та підготували план дій щодо застосування набутого досвіду в Україні, зокрема, щодо захисту суддівської незалежності, забезпечення дотримання положень Кодексу суддівської етики, та сприяння підвищенню якості навчальних програм для суддів.

Останні новини

19.09.2016

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

14.09.2016

Урядовці, освітяни та представники професійних спільнот обговорюють питання модернізації правничої освіти в Україні

21.06.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.