Останні новини

Новини  /  Останні новини

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

21.06.2016

 

24 червня 2016 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» у співпраці з Офісом з питань міжнародного розвитку, співробітництва та підготовки прокурорів (OPDAT) Програми реформування системи кримінального судочинства та боротьби з корупцією в Україні Департаменту юстиції США Посольства США в Україні підтримає Центр верховенства права Українського католицького університету у проведенні 10-ї лекції в серії лекцій: «Юридичні бесіди: Правовладдя». Пані Марта Борщ, колишній Помічник Прокурора Сполучених Штатів Америки (Офіс Прокурора Сполучених Штатів Америки, Північний округ Каліфорнії) та нинішній адвокат, представить презентацію «Боротьба з корупцією: методи кримінального розслідування складних корупційних справ». Засновуючись на її значному досвіді роботи в прокуратурі, зокрема розслідуванні справи колишнього Прем’єр-міністра України Павла Лазаренка, пані Марта Борщ поділиться своєю експертизою щодо розслідування подібних справ. Місце проведення: Конференц-зала Українського католицького університету, вул. Хуторівка 35a, Львів. Початок заходу: 16:00. Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/SmoPHJ0tFaxYkKF62. Онлайн трансляція: www.tvoemisto.tv/on-line/ 

Останні новини

19.09.2016

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

14.09.2016

Урядовці, освітяни та представники професійних спільнот обговорюють питання модернізації правничої освіти в Україні

21.06.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.