Партнери

Партнери  /  Національна школа суддів України (Академія суддів України)

Національна школа суддів України (Академія суддів України)

Національна школа суддів України (колишня Академія суддів України) створена Указом Президента України «Про Академію суддів України» № 918/2002 від 11 жовтня 2002 року при Державній судовій адміністрації України. Розпочала свою роботу у березні 2003 року. Відповідно до наказу Голови ДСА України від 27 липня 2004 року з 1 вересня 2004 року розпочали свою діяльність 6 регіональних відділень Академії суддів України: Дніпропетровське, Донецьке, Львівське, Одеське, Севастопольське та Харківське. Наказом Голови ДСА України від 25 листопада 2004 року створено сьоме, Чернівецьке, регіональне відділення Академії суддів України, яке розпочало свою діяльність з січня 2005 року. Академія суддів України в місті Києві здійснює навчання суддів, працівників апарату судів та державної судової адміністрації Вінницької, Житомирської, Київської, Чернігівської та Черкаської областей, а також міста Києва. Починаючи з січня 2011 року, Академія суддів України офіційно передасть повноваження Національній школі суддів України, що в свою чергу підпорядковуватиметься Вищій кваліфікаційній комісії суддів України та формуватиметься на базі Академії суддів України.
Співпраця Проекту USAID «Україна: верховенство права» з Академією суддів України розпочалась у 2006 році. Можна виокремити наступні головні напрямки співпраці Проекту та Академії:

  • Розробка тестів та форми тестування на посаду судді
  • Підготовка суддів, що працюють викладачами в Академії суддів України
  • Навчання та підвищення кваліфікації суддів та працівників суду.
  • Проведення навчальних семінарів зі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю для суддів, голів судів та спеціалістів із зв’язків з громадськістю, що працюють у судах.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.