Тендери та конкурси

19.12.2016

Запит на надання пропозицій щодо нерегулярних транспортних послуг (таксі) відповідно до потреб Програми USAID «Нове правосуддя».

Цим Запитом на цінову пропозицію (ЗНП) проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Програма реформування сектору юстиції "Нове правосуддя" (скорочена назва – Програма USAID«Нове правосуддя») оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих відповідно до законодавства компаній, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на наданні транспортних послуг.

Детальнiше...

13.12.2016

Надання транспортних послуг Програмі USAIS "Нове правосуддя"

Цим Запитом про надання  пропозицій (ЗНП) проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Програма реформування сектору юстиції "Нове правосуддя" (скорочена назва – Програма USAID«Нове правосуддя») оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих відповідно до законодавства компаній, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на наданні транспортних послуг.

Детальнiше...

23.03.2016

Тендер на виготовлення презентаційного фільму Верховного Суду України.

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує тендер на виготовлення презентаційного фільму Верховного Суду України з екскурсом щодо історії Суду в контексті історичних подій в Україні, зокрема, розвитку судочинства.

Детальнiше...

21.03.2016

Тендер на проведення всеукраїнського опитування громадян.

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує тендер на проведення всеукраїнського  опитування громадян щодо демократичних змін у політичній та суспільній сферах, судової реформи та процесу очищення влади в Україні.

Детальнiше...

23.02.2016

Тендер на закупівлю обладнання та програмного забезпечення для автоматизації бізнес процесів ВККСУ, а також техніки для забезпечення медіа-класів ВККСУ системою аудіо- та відео- запису

Проект USAID«Справедливе правосуддя» оголошує тендер на закупівлю  обладнання та програмної продукції для забезпечення автоматизації бізнес процесів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також техніки для забезпечення медіа-класів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України системою аудіо- та відео- запису з метою забезпечення трансляції в процедурі добору та кваліфікаційного оцінювання суддів.

Детальнiше...

18.02.2016

Послуги з посилення потенціалу ЗМІ в галузях маркетингу та реклами

Кімонікс Інтернешнл Інк. (іменована надалі – «Кімонікс») в рамках реалізації Проекту «Українська ініціатива з підвищення впевненості», контракт з USAID No. AID-OAA-I-14-00006, Завдання № AID-OAA-TO-14-000015, оголошує Запит на надання пропозицій (ЗНП) на послуги з посилення потенціалу засобів масової інформації (ЗМІ) в галузях маркетингу та реклами. ЗНП, що додається, містить всю необхідну інформацію для зацікавлених Оферентів.

Детальнiше...

03.02.2016

Тендер на виготовлення мультиплікаційних фільмів.

Проект USAID«Справедливе правосуддя» оголошує тендер на виготовлення 3 мультиплікаційних фільмів щодо реформ у наданні адміністративних послуг громадянам системою Міністерства юстиції України.

Детальнiше...

24.12.2015

Тендер на проведення аналізу бізнес-процесів, оновлення технічного завдання та розробку програмного забезпечення для Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

УВАГА! Кінцевий термін подання заявок було продовжено до 25 січня 2016 року. Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує тендер на проведення аналізу бізнес-процесів, оновлення технічного завдання та розробку програмного забезпечення для Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Детальнiше...

25.11.2015

Тендер на проведення опитування суддів.

Проект USAID«Справедливе правосуддя» оголошує тендер на проведення опитування суддів щодо реформування судової системи України, відновлення довіри громадян України до судової влади, виконання законів України  «Про відновлення довіри до судової влади», «Про очищення влади» та «Про забезпечення права на справедливий суд»

Детальнiше...

20.11.2015

Тендер на виготовлення макету й друк навчального посібника «Про людські права. Лекції».

Проект USAID«Справедливе правосуддя» оголошує тендер на виготовлення (дизайн макету, друк) навчального посібника «Про людські права. Лекції».

Детальнiше...

СТОРIНКА 1/11
 1 2 3 4
last

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.