Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Тендер на вдосконалення веб-сайту Ради суддів України.

Тендер на вдосконалення веб-сайту Ради суддів України.

17.04.2015

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує тендер на вдосконалення веб-сайту Ради суддів України.

Задля  сприяння  активізації участі громадянського суспільства в судовій реформі потенційний виконавець повинен буде проаналізувати спроможність існуючого веб-сайту Ради суддів України ефективно функціонувати як засіб комунікації з громадськістю, розробити нові модулі для веб-сайту, які дозволять створення нових розділів та прикріплення файлів у різних форматах, налаштувати відповідне програмне забезпечення, а також провести відповідний тренінг для працівників Державної судової адміністрації України, які забезпечують діяльність органів суддівського самоврядування.

Зацікавлені компанії чи організації мають надіслати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Проекту USAID «Справедливе правосуддя» не пізніше 15:00, 18 травня 2015 року. Докладний опис цього тендеру, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій, форми необхідних документів, запит на подання пропозицій, обсяг робіт та додатки наведено у файлі нижче. 

Додаткова інформація:

Запит на надання пропозицій (укр.)

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.