Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Запит на надання пропозицій (ЗНП) щодо перекладацьких послуг відповідно до потреб Проекту USAID «Справедливе правосуддя».

Запит на надання пропозицій (ЗНП) щодо перекладацьких послуг відповідно до потреб Проекту USAID «Справедливе правосуддя».

23.06.2015

Цим Запитом на цінову пропозицію (ЗНП) Програма «Справедлива, незалежна та відповідальна судова влада України» (скорочена назва – Проект USAID «Справедливе правосуддя») оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих відповідно до законодавства компаній, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на наданні послуг усного та письмового перекладу.

Метою цього ЗНП є отримання пропозицій щодо надання ad hoc перекладацьких послуг відповідно до потреб Проекту USAID «Справедливе правосуддя». У результаті цього ЗНП Проект USAID «Справедливе правосуддя» планує укласти угоду про загальні закупівлі – або декілька таких угод – для встановлення конкретних параметрів замовлення таких послуг.

Зацікавлені фірми, які відповідають зазначеним вимогам, можуть отримати електронну копію ЗНП із детальним технічним завданням та специфікацією, завантаживши її з сайту Проекту USAID «Справедливе правосуддя» http://www.fair.org.ua/index.php/index/tender  або надіславши запит на електронну адресу office@fair.org.ua.

Розглядатимуться лише ті пропозиції, які були отримані до 17:00 03 липня 2015 року електронною поштою, кур’єром, поштою або доставлені особисто.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.