Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Тендер на проведення навчальної програми з професійного розвитку для працівників Міністерства юстиції України.

Тендер на проведення навчальної програми з професійного розвитку для працівників Міністерства юстиції України.

26.06.2015

В рамках даного тендеру Проект USAID «Справедливе правосуддя» планує відібрати постачальника, до завдань якого входитиме:

-          Оцінка потреб керівників і заступників керівників територіальних управлінь Міністерства юстиції України у навчанні

-          Розробка та надання електронних та друкованих навчальних матеріалів

-          Впровадження тренінгової програми для керівників і заступників керівників територіальних управлінь Міністерства юстиції та оцінка результатів.

-          Підготовка звіту з рекомендаціями щодо розбудови професійної спроможності керівників і працівників  Міністерства юстиції.

Зацікавлені компанії чи організації мають надіслати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Проекту USAID «Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 8 липня 2015 року. Докладний опис цього тендеру, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій, форми необхіднихдокументів, запит на подання пропозицій, обсяг робіт та додатки наведено у файлі нижче.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.