Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Тендер на виготовлення макету й друк навчального посібника «Про людські права. Лекції».

Тендер на виготовлення макету й друк навчального посібника «Про людські права. Лекції».

20.11.2015

Проект USAID«Справедливе правосуддя» оголошує тендер на виготовлення (дизайн макету, друк) навчального посібника «Про людські права. Лекції».

Дане видання містить унікальну інформацію, яка допоможе студентам – правникам краще оволодіти знаннями та розумінням філософії й змісту людських прав як сфери міжнародного права, так і складової національного українського права.

Зацікавлені компанії чи організації мають надіслати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Проекту USAID«Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 7 грудня 2015 року. Докладний опис цього тендеру, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій, форми необхідних документів, запит на подання пропозицій, обсяг робіт та додатки наведено у файлі нижче.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.