Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Тендер на проведення аналізу бізнес-процесів, оновлення технічного завдання та розробку програмного забезпечення для Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Тендер на проведення аналізу бізнес-процесів, оновлення технічного завдання та розробку програмного забезпечення для Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

24.12.2015

УВАГА! Кінцевий термін подання заявок було продовжено до 25 січня 2016 року.

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує тендер на проведення аналізу бізнес-процесів, оновлення технічного завдання та розробку програмного забезпечення для Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Для сприяння ВККСУ в підвищенні її прозорості та підзвітності, а також в організації бізнес-процесів ВККСУ у відповідності до нових вимог законодавства України, в квітні 2014 року експертом Проекту було підготовлене технічне завдання «Система автоматизації робочих процесів ВККСУ», спрямоване на автоматизацію роботи ВККСУ. Враховуючи те, що за минулий рік в законодавстві України відбулися суттєві зміни, які безпосередньо впливають на роботу ВККСУ, Проект планує проведення аналізу бізнес-процесів, оновлення технічного завдання та розробку програмного забезпечення для ВККСУ згідно специфікації, що міститься в розділі ІІ ЗНП. Крім того, в грудні 2015 року експертом Проекту підготовлені «Технічне завдання на розробку програмного забезпечення проведення кваліфікаційного іспиту в процедурі добору кандидатів на посаду судді та іспиту в процедурі кваліфікаційного оцінювання суддів», спрямоване на автоматизацію відповідних іспитів, та «Технічне завдання на розробку програмного комплексу публікації рішень ВККСУ у дисциплінарних справах на офіційному веб-сайті», спрямоване на оприлюднення інформації про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності на офіційному веб-сайті ВККСУ. Передбачається, що проведення аналізу бізнес-процесів, оновлення технічного завдання та розробка програмного забезпечення для ВККСУ відбудеться з урахуванням вищезгаданих розроблених технічних завдань.

Зацікавлені компанії чи організації мають надіслати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Проекту USAID «Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 25 січня 2016 року. Докладний опис цього тендеру, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій, форми необхідних документів, запит на подання пропозицій, обсяг робіт та додатки наведено у файлі нижче.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.