Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Тендер на виготовлення мультиплікаційних фільмів.

Тендер на виготовлення мультиплікаційних фільмів.

03.02.2016

Проект USAID«Справедливе правосуддя» оголошує тендер на виготовлення 3 мультиплікаційних фільмів щодо реформ у наданні адміністративних послуг громадянам системою Міністерства юстиції України.

Метою цього запиту на пропозиції є виготовлення інформаційних матеріалів з метою надання підтримки Уряду України в підвищенні обізнаності та зміцненні довіри громадськості до адміністративних послуг, що надаються Міністерством юстиції України. Інформаційні матеріали у формі мультиплікаційних фільмів мають у позитивній та доступній формі ілюструвати ключові реформи у наданні адміністративних послуг системою Міністерства юстиції та спрямовувати громадян до отримання таких послуг шляхом прозорих та орієнтовних на клієнта  процедур. В результаті громадяни отримають необхідну інформацію щодо нових можливостей в отриманні адміністративних послуг, що сприятиме їх довірі до державної влади України.

Зацікавлені компанії чи організації мають надіслати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Проекту USAID«Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 22 лютого 2016 року. Докладний опис цього тендеру, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій, форми необхідних документів, запит на подання пропозицій, обсяг робіт та додатки наведено у файлі нижче.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.