Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Послуги з посилення потенціалу ЗМІ в галузях маркетингу та реклами

Послуги з посилення потенціалу ЗМІ в галузях маркетингу та реклами

18.02.2016

Кімонікс Інтернешнл Інк. (іменована надалі – «Кімонікс») в рамках реалізації Проекту «Українська ініціатива з підвищення впевненості», контракт з USAID No. AID-OAA-I-14-00006, Завдання № AID-OAA-TO-14-000015, оголошує Запит на надання пропозицій (ЗНП) на послуги з посилення потенціалу засобів масової інформації (ЗМІ) в галузях маркетингу та реклами. ЗНП, що додається, містить всю необхідну інформацію для зацікавлених Оферентів.

Компанії чи організації вказують свою зацікавленість у поданні пропозиції щодо очікуваного субконтракту, надіславши електронного листа із зазначенням свого наміру пану Крістоферу Скотту за адресою tender@ukrainecbi.com до 18:00 29 лютого 2016 року.

Кімонікс усвідомлює, що після вивчення цього ЗНП у Оферентів можуть виникнути додаткові запитання. Заінтересовані Оференти можуть надіслати свої питання на адресу: tender@ukrainecbi.com у відповідності до інструкцій, що містяться у пункті 1.8 ЗНП. За необхідності, Кімонікс надасть відповіді на всі релевантні питання, які будуть отримані, у додатку, який буде надіслано електронною поштою безпосередньо всім заінтересованим Оферентам, які подали пропозиції.

ЗНП не накладає на Кімонікс зобов’язання щодо виконання субконтракту та оплати будь-яких витрат, які було понесено під час підготовки та подання пропозицій.  Більш того, Кімонікс залишає за собою право відхилити будь-яку чи всі пропозиції, якщо такі дії будуть в інтересах Кімонікс.

Додаткова інформація:

Запит на пропозиції

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.