Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Тендер на закупівлю обладнання та програмного забезпечення для автоматизації бізнес процесів ВККСУ, а також техніки для забезпечення медіа-класів ВККСУ системою аудіо- та відео- запису

Тендер на закупівлю обладнання та програмного забезпечення для автоматизації бізнес процесів ВККСУ, а також техніки для забезпечення медіа-класів ВККСУ системою аудіо- та відео- запису

23.02.2016

Проект USAID«Справедливе правосуддя» оголошує тендер на закупівлю  обладнання та програмної продукції для забезпечення автоматизації бізнес процесів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також техніки для забезпечення медіа-класів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України системою аудіо- та відео- запису з метою забезпечення трансляції в процедурі добору та кваліфікаційного оцінювання суддів.

Одним із завдань Проекту USAID«Справедливе правосуддя» є надання допомоги ВККСУ у її інституційному розвитку, підвищення професіоналізму та ефективності в її діяльності, включаючи управління процедурами добору, кваліфікаційного оцінювання суддів та притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності шляхом забезпечення прозорості і чіткості в усіх  внутрішніх процедурах ВККСУ. Для виконання цього завдання Проект допомагає ВККСУ у налагодженні прозорого й ефективного процесу добору кандидатів на суддівські посади, розгляду скарг щодо неправомірної поведінки суддів та організації дисциплінарної практики шляхом впровадження сучасних технологій з метою оптимізації відповідних бізнес-процесів та забезпечення відкритості та прозорості в діяльності ВККСУ.

Зацікавлені компанії чи організації мають надіслати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Проекту USAID«Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 14 березня 2016 року. Докладний опис цього тендеру, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій, форми необхідних документів, запит на подання пропозицій, обсяг робіт та додатки наведено у файлі нижче.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.