Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Тендер на проведення всеукраїнського опитування громадян.

Тендер на проведення всеукраїнського опитування громадян.

21.03.2016

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує тендер на проведення всеукраїнського  опитування громадян щодо демократичних змін у політичній та суспільній сферах, судової реформи та процесу очищення влади в Україні.

Проект USAID «Справедливе правосуддя» має намір використовувати результати цього опитування для розробки експертних рекомендацій щодо необхідних змін до відповідних законів України та підзаконних актів, в проектах громадського моніторингу судової влади та процесів люстрації,  а також для розробки та виконання інформаційних кампаній.

Зацікавлені компанії чи організації мають надіслати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Проекту USAID «Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 4 квітня 2016 року. Докладний опис цього тендеру, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій, форми необхідних документів, запит на подання пропозицій, обсяг робіт та додатки наведено у файлі нижче.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.