Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Тендер на виготовлення презентаційного фільму Верховного Суду України.

Тендер на виготовлення презентаційного фільму Верховного Суду України.

23.03.2016

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує тендер на виготовлення презентаційного фільму Верховного Суду України з екскурсом щодо історії Суду в контексті історичних подій в Україні, зокрема, розвитку судочинства.

Одним із завдань Проекту «Справедливе правосуддя» є підвищення рівня прозорості та підзвітності в діяльності ключових судових установ.  Метою цього запиту на пропозиції є виготовлення фільму з метою надання підтримки Уряду України в підвищенні обізнаності та зміцненні довіри громадськості до судової гілки влади. Інформаційний матеріал у формі презентаційного фільму  має у позитивній та доступній формі розповісти  про повноваження, завдання та роль Верховного Суду України на сьогодні, доступність його для громадян (проілюструвати у вигляді інфографіки порядок та можливі форми звернення, розташування, тощо), надати історичну довідку про Суд в контексті історичних подій у країні протягом 100 років, починаючи з 1917 року. В результаті громадяни отримають необхідну інформацію щодо сфери повноважень та історії Верховного Суду України та можливостей звернення до нього, що сприятиме їх довірі до судової гілки влади України.

Зацікавлені компанії чи організації мають надіслати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Проекту USAID «Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 11 квітня 2016 року. Докладний опис цього тендеру, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій, форми необхідних документів, запит на подання пропозицій, обсяг робіт та додатки наведено у файлі нижче.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.