Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Надання транспортних послуг Програмі USAIS "Нове правосуддя"

Надання транспортних послуг Програмі USAIS "Нове правосуддя"

13.12.2016

Цим Запитом про надання  пропозицій (ЗНП) проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Програма реформування сектору юстиції "Нове правосуддя" (скорочена назва – Програма USAID«Нове правосуддя») оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих відповідно до законодавства компаній, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на наданні транспортних послуг .

Метою цього ЗНП є отримання пропозицій щодо надання транспортних послуг відповідно до потреб Програми USAID«Нове правосуддя». У результаті цього ЗНППрограмаUSAID«Нове правосуддя»планує укластиУгоду про надання транспортних послуг – або декілька таких угод – для встановлення конкретних параметрів замовлення таких послуг.

Зацікавлені фірми, які відповідають зазначеним вимогам, можуть отримати електронну копію ЗНП із детальним технічним завданням та специфікацією, надіславши запит на електронну адресу office@fair.org.ua.

Розглядатимуться лише ті пропозиції, які були отримані до 18:00 20 грудня2016 року електронною поштою, кур’єром, поштою або доставлені особисто.

Додаткова інформація:

Запит на пропозиції (укр.)

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.