Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Запит на надання пропозицій щодо нерегулярних транспортних послуг (таксі) відповідно до потреб Програми USAID «Нове правосуддя».

Запит на надання пропозицій щодо нерегулярних транспортних послуг (таксі) відповідно до потреб Програми USAID «Нове правосуддя».

19.12.2016

Цим Запитом на цінову пропозицію (ЗНП) проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Програма реформування сектору юстиції "Нове правосуддя" (скорочена назва – Програма USAID«Нове правосуддя») оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих відповідно до законодавства компаній, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на наданні транспортних послуг.

Метою цього ЗНП є отримання пропозицій щодо надання adhoc(нерегулярних)транспортних послуг (таксі) відповідно до потреб Програми USAID«Нове правосуддя». У результаті цього ЗНППрограма USAID«Нове правосуддя»планує укластиУгоду про надання транспортних послуг(таксі)– або декілька таких угод – для встановлення конкретних параметрів замовлення таких послуг.

Зацікавлені фірми, які відповідають зазначеним вимогам, можуть отримати електронну копію ЗНП із детальним технічним завданням та специфікацією, надіславши запит на електронну адресу office@fair.org.ua.

Розглядатимуться лише ті пропозиції, які були отримані до 18:00 28грудня 2016 року електронною поштою, кур’єром, поштою або доставлені особисто.

Додаткова інформація:

Запит на пропозиції (укр.)

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.