Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Конкурс грантів на залучення громадськості до формування рамки кваліфікації юридичної професії

Конкурс грантів на залучення громадськості до формування рамки кваліфікації юридичної професії

25.03.2014

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів на залучення громадськості до виконання діяльності з формування рамки кваліфікації юридичної професії, шляхом проведення аналізу обсягу знань, переліку навичок і вмінь, якими має володіти випускник юридичного ВНЗ, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці. Грант буде надаватися і реалізовуватися відповідно до нормативних документів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та уряду США, що регулюють надання грантів в рамках контрактів, а також відповідно до  правил  управління грантами  в рамках проекту USAID «Справедливе правосуддя».  

1.      Метою грантової програми є підвищення якості та прозорості академічних програм підготовки студентів-правників та забезпечення врахування вимог сучасного ринку праці при підготовці правників. Для надання підтримки цьому процесу грантоотримувач повинен буде здійснити наступну діяльність: 1) проведення дослідження з визначення переліку знань, вмінь та навичок, якими повинен володіти випускник юридичного ВНЗ, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці; 2) вироблення рекомендацій щодо впровадження змін до навчальних програм юридичних шкіл України, які зможуть забезпечити формування таких практичних вмінь у студентів на етапі здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр»; 3) організація та проведення круглого столу для представлення рекомендацій Міністерству освіти та науки, Міністерству юстиції, залученими юридичними ВНЗ та іншими зацікавленими установами.

Грант буде наданий у розмірі до 180 000 гривень. Проект «Справедливе правосуддя» планує надання одного (1) гранту. Очікується, що Отримувач гранту покриє до 10 % витрат від загальної вартості запропонованого проекту за рахунок власних коштів або ресурсів. Очікуваний період виконання проекту – п’ять місяців, починаючи приблизно з 20 травня  2014 року.  

Пакет документів для подання заявки слід надати в офіс Проекту USAID «Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 25квітня 2014 року.  

Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів гранту, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в Запиті на подання заявок та додатках до нього в наступних файлах.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.