Фото

Медіа-архів  /  Фото

Фото

Навчальний семінар для голів та керівників апаратів

Вдосконалення судового адміністрування та впровадження автоматизованого документообігу.

Детальнiше...

Навчальний тренінг для авторів тестових завдань з методології підготовки тестових питань

Проект «Україна: верховенство права» у співпраці із Академією суддів України та за сприяння Вищої кваліфікаційної комісії суддів України організував навчальний семінар.

Детальнiше...

Міжнародна конференція "Суддівська етика: плекання громадської довіри та впевненості" (13-14 листопада 2012)

Міжнародна конференція "Суддівська етика: плекання громадської довіри та впевненості"

Детальнiше...

«Містечко USAID» в Івано-Франківську під час святкування Дня міста (11 травня 2013)

Проект USAID «Справедливе правосуддя» взяв участь в роботі «Містечка USAID» в Івано-Франківську під час святкування Дня міста. В «Містечку USAID» були представлені проекти та організації, які співпрацють з Агентством США з міжнародного розвитку та втілюють проекти безпосередньо в Івано-Франківську та у навколишніх територіальних громадах.

Детальнiше...

Круглий стіл для обговорення проекту системи оцінки якості функціонування суду в Україні та її пілотного випробування в українських судах (16 травня 2013)

16 травня 2013 рокув конференц-залі Національної Академії Наук України Проект USAID «Справедливе правосуддя» спільно з Радою суддів України (РСУ) і Державною судовою адміністрацією України (ДСА) провели круглий стіл для обговорення проекту системи оцінки якості функціонування суду в Україні, її пілотного випробування в українських судах та проблемних питань, що приводять до затягування розгляду справ.

Детальнiше...

Церемонія вручення сертифікатів випускникам Програми з питань судового адміністрування (12 червня 2013 року, Київ)

12 червня 2013 року 40 випускників інноваційної академічної Програми з питань судового адміністрування отримали сертифікати. Програма спрямована на оновлення та набуття знань, навичок і здібностей судових адміністраторів для ефективного управління судами і реалізується Державною судовою адміністрацією України в партнерстві з Національною школою суддів України за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» та участі Університету штату Мічиган (США).

Детальнiше...

Представники судової влади України за підтримки міжнародних експертів визначили шляхи покращення комунікації судів із суспільством

24 лютого 2015 року Рада суддів України та Державна судова адміністрація України за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та Консультаційної Місії Європейського Союзу провели міжнародну конференцію на тему «Зміцнення довіри громадськості до судової влади через покращення взаємної комунікації». Конференція об’єднала представників судових установ та органів суддівського самоврядування, суддів, прес-секретарів та працівників апарату суду і відбулася за участі експертів з питань зв’язків з громадськістю у судах зі Сполучених Штатів Америки та Великобританії.

Детальнiше...

Судді та прес-секретарі судів покращують навички комунікації з громадськістю

25 лютого 2015 року учасники міжнародної конференції «Зміцнення довіри громадськості до судової влади через покращення взаємної комунікації», яка відбулась напередодні за підтримки Ради суддів України, Державної судової адміністрації України, Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та Консультаційної Місії Європейського Союзу, покращували навички комунікації з громадськістюпід час двох одночасних тренінгів «Зв’язки з громадськістю в судах» для суддів і для прес-секретарів судів.

Детальнiше...

СТОРIНКА 1/1

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.