Науково-практичні дослідження

Бiблiотека / Науково-практичні дослідження

Звіт за результатами дослідження думки роботодавців та експертів щодо знань, навичок, вмінь і професійних цінностей, які слід мати випускнику юридичного ВНЗ відповідно вимогам сучасного ринку праці

Цей звіт є головним результатом підтриманого Проектом USAID «Справедливе правосуддя» грантового проекту щодо залучення громадськості до розробки рамки кваліфікацій правничої професії шляхом аналізу обсягу знань, переліку навичок і вмінь, якими має володіти випускник юридичного вищого навчального закладу, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці. Всеукраїнська ГО «Українська асоціація маркетингу» (УАМ) реалізувала цей проект протягом липня 2014 – січня 2015 за підтримки Міністерства освіти і науки (МОН) та Міністерства юстиції України (Мінюст). Звіт ґрунтується на різноманітних первинних та вторинних джерелах, включаючи відкриті дані, консультації із представниками МОН та Мінюсту, роботодавцями та експертами. Було проведено 416 польових опитувань і 41 глибинне інтерв’ю, 4 експертних фокус-груп дискусії та публічне обговорення у форматі круглого столу, в якому взяли участь більше 60 роботодавців, викладачів права, державних службовців та студентів-правників. Цей звіт покликаний поінформувати всі зацікавлені в реформі юридичної освіти сторони, зокрема МОН та Мінюст, та сприяти прийняттю рішень щодо підготовки рамки кваліфікацій правничої професії та національного стандарту юридичної освіти. 

Укр Eng

Методологія проведення зовнішнього незалежного оцінювання процесів забезпечення якості юридичної освіти

Це Методологія розглядає загальну якість юридичної освіти, використовуючи сім ключових елементів оцінювання та 14 інституційних критеріїв заснованих на Європейських стандартах дороговказах з забезпечення якості освіти в Європейському просторі вищої освіти. Вона пропонує залучення через сім інструментів оцінки керівництво правничої школи та п’ять груп заінтересованих осіб до конструктивного діалогу, спрямованого на поліпшення якості освіти та розбудову бази для майбутніх оцінювань в Україні. Методологія розроблена як зрозумілий, стислий та доступний для цільової аудиторії читачів документ, що надає практичні рекомендації щодо її використання для оцінки процесів забезпечення якості освіти в даній правничій школі. 

Укр Eng

Звіт "Оцінка якості роботи суду в Україні: результати пілотного дослідження в 2012 році"

Пілотне дослідження якості робти суду було проведено на основі проекту системи оцінки якості функціонування суду, який був розроблений та рекомендований для пілотної апробації робочою групою з розробки системи оцінювання якості роботи суду за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя» у співпраці з робочою групою з інновацій Державної судової адміністрації України.

Укр Eng

Визначення навантаження на суддів

Матеріали даного дослідження було розроблено Проектом USAID "Справедливе правосуддя" спільно з Радою суддів України та Державною судовою адміністрацією України для вимірювання навантаження на суддів загальних судів першої інстанції. Очікується, що дослідження буде реалізовано в 84 судах України до кінця листопада 2012 року.

Інструкція з заповнення форм

Анкета і журнал видів діяльності

Додаток А, коди

Додаток Б, коди подій по справах

Додаток В, опис прикладів заповнених форм

Додаток В, приклади заповненої форми

Електронний журнал (щотижневе заповнення)

Укр Eng
СТОРIНКА 1/1

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.