Новини

 
19.09.2016

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

Проект USAID «Справедливе правосуддя» у співпраці зі спільним проектом Європейського Союзу та Ради Європи «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні» провели презентацію доповненого видання посібника «Основи судової журналістики». 

Детальнiше...

14.09.2016

Урядовці, освітяни та представники професійних спільнот обговорюють питання модернізації правничої освіти в Україні

Міністерство освіти і науки України та Міністерство юстиції України за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та Координатора проектів ОБСЄ в Україні проводять сьогодні фахове обговорення у форматі круглого столу на тему: «Модернізація правничої освіти в Україні: здобутки експерименту з проведення в 2016 році ЗНО при вступі до магістратури за спеціальністю 081 «Право» та презентацію проекту «Концепції розвитку юридичної освіти в Україні».

Детальнiше...

21.06.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

24 червня 2016 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» у співпраці з Офісом з питань міжнародного розвитку, співробітництва та підготовки прокурорів (OPDAT) Програми реформування системи кримінального судочинства та боротьби з корупцією в Україні Департаменту юстиції США Посольства США в Україні підтримає Центр верховенства права Українського католицького університету у проведенні 10-ї лекції в серії лекцій: «Юридичні бесіди: Правовладдя». 

Детальнiше...

08.06.2016

40 нових випускників програми з питань судового адміністрування отримали сертифікати

 40 нових випускників отримали сертифікати навчальної Програми з питань судового адміністрування (далі – Програма), яка реалізується Державною судовою адміністрацією України в партнерстві з Національною школою суддів України за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» та участі Університету штату Мічиган (США). Це вже третій випуск Програми, спрямованої на навчання керівників апаратів судів загальної юрисдикції, їх заступників та працівників Державної судової адміністрації України сучасним методам управління судами. 

Детальнiше...

20.05.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться дев'ята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

25 травня 2016 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» спільно з Центром з верховенства права Українського католицького університету у Львові проведуть дев’яту лекцію з верховенства права, відзначаючи річницю заснування серії відкритих лекцій Юридичні бесіди «Правовладдя». Д-р. Гілберт Пол Карраско, професор права Університету Уіллеміт (Орегон, США), представить лекцію на тему «Що є “рівність перед законом“?».

Детальнiше...

11.05.2016

Лідери судової влади України вивчили передові практики суддівського самоврядування в США

З 20 по 30 квітня 2016 року, Проект USAID«Справедливе правосуддя» спільно з програмою Бібліотеки Конгресу США «Відкритий світ» підтримав участь восьми новообраних членів Ради суддів України та двох представників Державної судової адміністрації України у навчальній подорожі до Сполучених Штатів Америки. 

Детальнiше...

20.04.2016

USAID підтримало навчальну поїздку до Німеччини для ознайомлення з досвідом організації правничої освіти

12 українських фахівців, причетних до вироблення політики в сфері правничої освіти – представники Міністерства освіти на науки, Міністерства юстиції, парламентських Комітетів з питань правової політики, правосуддя та освіти, Вищої ради юстиції та визнаних правничих шкіл з 4 по 8 квітня 2016 року відвідали Німеччину для ознайомлення з досвідом підготовки правників.

Детальнiше...

08.04.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться сьома з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

11 квітня 2016 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» спільно з Центром з верховенства права Українського католицького університету у Львові та Інститутом Кеннана (США) проведуть сьомий захід у серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя». Д-р. Уільям Померанц, заступник директора Інституту Кеннана, представить свою відкриту лекцію на тему «Реформування української прокуратури». 

Детальнiше...

08.04.2016

Проект USAID «Справедливе правосуддя» та Вища рада юстиції окреслили напрями майбутньої співпраці

8 квітня 2016 року Проект USAID «Справедливе правосуддя»та Вища рада юстиції провели спільну координаційну зустріч, під час якої обговорили результати поточної та окреслили напрями майбутньої співпраці.

Детальнiше...

21.03.2016

Розпочато нове коло Програми з питань судового адміністрування

21 березня 2016 року сорок українських судових адміністраторів з усіх регіонів України, відібраних на конкурсній основі, почали навчання за двотижневою програмою з питань судового адміністрування, яка вже втретє впроваджується Державною судовою адміністрацією України в партнерстві з Національною школою суддів України за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» та участі Університету штату Мічиган (США). Метою програми є покращення знань, навичок та здібностей керівників апаратів судів, їх заступників та працівників Державної судової адміністрації України для ефективного управління судами.

Детальнiше...

СТОРIНКА 1/20
 1 2 3 4
last

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.