Останні новини

Новини  /  Останні новини

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

19.09.2016

Проект USAID «Справедливе правосуддя» у співпраці зі спільним проектом Європейського Союзу та Ради Європи «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні» провели презентацію доповненого видання посібника «Основи судової журналістики»

У заході взяли участь Наталія Петрова, заступник керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя», тематичний реактор посібника «Основи судової журналістики»; Олена Трапезнікова, керівник спільного Проекту Євросоюзу та Ради Європи «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні», тематичний реактор посібника «Основи судової журналістики»; Євген Мєзенцев, суддя-спікер Київського апеляційного адміністративного суду, член Комітету Ради Суддів України з питань комунікації; а також співавтори посібника Людмила Опришко і Людмила Панкратова, адвокати, медіа-юристи та тренери Громадської організації «Інститут розвитку регіональної преси», із великим досвідом адвокатської практики у галузі цивільного, кримінального, господарського права, і, зокрема, інформаційних спорів, захисту авторських прав, захисту журналістів/ЗМІ у справах про захист честі, гідності, ділової репутації, про спростування інформації, захист приватності, відшкодування матеріальної і моральної шкоди та інших. Успішно представляли інтереси журналістів в українських судах і перед Європейським Судом з прав людини у Страсбурзі.

Модерував презентацію Андрій Куликов, експерт із засобів масової інформації, журналіст із 28-річним досвідом роботи в друкованих ЗМІ, на радіо та телебаченні. Працював продюсером та старшим продюсером Української служби ВВС (Лондон), медіа-експертом у проекті ЄС ТАСІS -BBC World Service Trust «ЖОРНА», ведучим програми «Свобода слова» на каналі ICTV.

Текст видання підготовлено із використанням матеріалів Посібника «Основи судової журналістики», створеного за підтримки Проекту USAID "Україна: верховенство права" у 2009 році. Оновлене видання підготовлене із урахуванням останніх змін до законодавства та висновків і рекомендацій, розроблених в ході проведення численних заходів з питань комунікації судів із громадськістю. Видання призначене для працівників ЗМІ та всіх інших осіб, зацікавлених у висвітленні діяльності судів за допомогою засобів масової інформації. Метою заходу також є встановлення зворотного зв'язку з представниками ЗМІ стосовно їх особистого досвіду роботи в українських судах задля обговорення шляхів налагодження конструктивного діалогу між судами та медіа.

В ході заходу представники ЗМІ, судів, державних організацій, а також донорських проектів обговорили шляхи налагодження конструктивного діалогу між судами та медіа.

Попередня
Наступна

Останні новини

19.09.2016

Відбулася презентація посібника «Основи судової журналістики»

14.09.2016

Урядовці, освітяни та представники професійних спільнот обговорюють питання модернізації правничої освіти в Україні

21.06.2016

В Українському католицькому університеті відбудеться десята з серії відкритих лекцій з верховенства права – Юридичні бесіди «Правовладдя»

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.