Фото

Медіа-архів  /  Фото  /  Круглий стіл для обговорення проекту системи оцінки якості функціонування суду в Україні та її пілотного випробування в українських судах (16 травня 2013)

Круглий стіл для обговорення проекту системи оцінки якості функціонування суду в Україні та її пілотного випробування в українських судах (16 травня 2013)

16 травня 2013 рокув конференц-залі Національної Академії Наук України Проект USAID «Справедливе правосуддя» спільно з Радою суддів України (РСУ) і Державною судовою адміністрацією України (ДСА) провели круглий стіл для обговорення проекту системи оцінки якості функціонування суду в Україні, її пілотного випробування в українських судах та проблемних питань, що приводять до затягування розгляду справ. 

СТОРIНКА 1/1

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.