Тендери та конкурси

Тендери та конкурси  /  Гранти на реалізацію програми з опитування громадян щодо їх задоволеності якістю функціонування судів з використанням методології карток громадянського звітування

Гранти на реалізацію програми з опитування громадян щодо їх задоволеності якістю функціонування судів з використанням методології карток громадянського звітування

14.10.2014

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських  неурядових організацій, які здатні у співпраці із судами та Державною судовою адміністрацією України провести опитування громадян щодо їх задоволеності якістю функціонування судів на основі методології карток громадянського звітування (КГЗ) в усіх судах Івано-Франківської, Львівської, Черкаської, Чернівецької, Одеської та Харківської областей.

Метою Грантової програми є оцінка якості послуг, що надаються судами України, та розробка ефективних рекомендацій щодо поліпшення якості судових послуг та підвищення рівня громадської довіри до судів. Грантова програма також спрямована на просування зовнішньої оцінки якості функціонування судів та її поширення  у нових пілотних судах.

В рамках програми грантів буде надано до 6 грантів у розмірі до 266 тис. грн. кожен. Очікується, що отримувач гранту покриє до 10 % витрат від загальної вартості запропонованого проекту за рахунок власних коштів або ресурсів.

Орієнтовний початок виконання проектів – 12 січня 2015 року, тривалість – 8 місяців.

Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються до 14 листопада 2014 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проекту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну.

Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в оголошенні про грантову програму та додатках до нього.

© Проект USAID «Справедливе правосуддя». Створення цього веб-сайту стало можливим завдяки підтримці з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданій в рамках Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цьому сайті, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.